Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hell party

HELL Party, peklo na zemi pošesté


Zobrazeno : 554 x | Kategorie : Reporty, Články
Přidáno: 22 Duben 2011 Od: Ninoo Zs

Po dlouhém roce jsme se zase dočkali jedinečné Nejhrubší párty ve městě, pořádané pražským studiem HELL.cz. Do klubu Abaton se sjeli milovníci piercingu, tetování a dalších tělesných modifikací, ale také BDSM, latexu, fetiše a dobré muziky.

Od 16 hodin se Abaton pomalu plnil lidmi, vše bylo připraveno a jízda mohla začít podle plánu. U
vstupu jsme obdrželi Nejhrubší brožurku ve městě, která byla vychytávkou pro všechny přítomné. Díky ní jsme se dozvěděli, kde a v kolik se odehrávají jednotlivá vystoupení, kudy vede cesta k baru, k občerstvení do Chill outu a hlavně také na WC. Zabloudit tedy bylo prakticky nemožné!

Vystoupení se odehrávala na třech stagích:

http://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_darlin_007.jpgNa BDSM stagi byla k vidění Japonská bondage show, Latex show, krocení otroků a otrokyň a až do rána probíhal bondage workshop, kde zkušení mistři s radostí svazovali zájemce a radili jim, jak na to.

Hudební stage nabídla měření bolesti pro akademické účely a hlavně pekelnou muziku v podání kapel Diphteria (metal/Praha), Minority Sound (electronica metal/Praha), Urin (punk grind/Kralupy nad Vltavou), Chlejf (metal crossover/Praha), Chrysalide (hardcore industrial punk/-Francie). Na závěr tuto sestavu doplnil DJ Gargoil (rockabilly, psychobilly), který hrál až do vyčerpání.

Hlavní stage byla centrálním dějištěm celé party. V odpoledních hodinách nabízela pohled na piercingové šněrovačky, intimní piercingy a skarifikace, které veřejně podstupovali sebevědomí odvážlivci. Od 20 hodin zde bylo k vidění dechberoucí Poledance (tanec u tyče) v podání taneční školy Firefly, po kterém následovala módní přehlídka značek MyObsession a Punktura. Lze ji shrnout asi takto: nádherné slečny, extravagantní účesy a především provokativní oblečky utvořily zábavnou showhttp://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_darlin_035.jpg a rozhodně se bylo na co dívat!

Vrcholem večera byly bezkonkurenčně HELL Show, při kterých všem přítomným tuhla krev v žilách, adrenalin proudil tělem a napětí se dalo krájet.

První vystoupení se neslo v mexickém duchu, oslava Dne mrtvých byla pro všechny přihlížející nevídanou zábavou s příchutí tequily a chladivých háků nejen v kolenou.

Následující druhá show s názvem Temná strana ženskosti nám dala možnost vidět dvě ženy v rudých šatech, jak s háky v zádech pro naše potěšení tančí vzduchem, jako pekelní andělé.

http://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_murhaaya_072.jpgV pořadí třetí show brala dech. Vrchol technologie, „umělé“ lidské tělo, jakožto produkt Hellích inženýrů, vznášející se nad davem, obklopeno pekelnými jiskrami a v pozadí této neuvěřitelné podívané krev z háky prošpikovaných úst stékající po bílém latexu. I ostřílené nátury stály s pohledem vzhůru a s otevřenými ústy.

V závěrečné show jsme byli svědky toho, co vydrží lidské tělo. Při pohledu na vznášející se dívku s háky v břiše nad hlavami diváků snad každý na pár vteřin přestal mrkat a nechal se unést silou okamžiku.

Co dodat závěrem? Těšíme se zase za rok, potkáme se na místě činu, v pekle…

Více fotek naleznete na stránkách HELLu.

Autor: Kateřina Štefková/ZVLASTNISTYL